Onze locaties

Diksmuide

Sporthal De Pluimen

Pluimstraat 18
8600 Diksmuide
T: +32(0) 491 88 4
1 43
E: 
diksmuide@beweegcoach.net

Maak meteen een afspraak in Diksmuide
leden login Diksmuide

Ieper

Campus Minneplein

Minneplein 44
8900 Ieper
T: 0495 200 540
E: 
ieper@beweegcoach.net 

Torhout

Campus Rembert

Bruggestraat 23
8820 Torhout
T: 485 46 13 50
E: 
torhout@beweegcoach.net 

Deinze

Kortrijksesteenweg 45+ (*achter residentie Zilvermeers)
9800 Deinze
T+32(0) 477 63 10 33
E: 
deinze@beweegcoach.net

Brasschaat

Martouginlei 74
2930 Brasschaat
Sporthal KTA BRASSCHAAT
T: +32(0) 488 98 80 27
E: 
brasschaat@beweegcoach.net

Heusden

Minderbroedersstraat 11
3550 Heusden-Zolder
T: +32(0) 475 55 34 98
E: 
heusden@beweegcoach.net